Renee’de üst düzey atama

Ajansta COO görevini üstlenecek isim belli oldu.

04.01.2022 - 14:07 | MediaCat

Renee'de üst düzey atama

Renee’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, ajansın tüm operasyonlarından sorumlu yöneticisi Gülru Ağlen oldu.

Renee Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Sercan Şenyüz, Gülru Ağlen’in atamasını, “Bugün, Renee’nin geldiği nokta hepimiz için heyecan verici. Ajansı kurarken hayal ettiğimiz ‘markaların kaderini değiştiren ajans olmak’ hedefine hem inanan hem de bu hedefi ileriye taşıyarak gerçeğe dönüştüren bir isim Gülru. Birlikte çalıştığımız üç yılda birbirimizi her an anladığımız, başarılı sonuçlar aldığımız, yurtiçinde ve yurtdışında takdir edildiğimiz onlarca kampanya yaptık. Müşteri direktörlüğü yaptığı süreçte marka ve ajans arasındaki iletişim kültürünü ajansın her bir yaratıcısına, paydaşlarımıza taşıyan doğal yöneticilik vasıfları onu ajansın tüm operasyonların sorumlu direktör koltuğuna getirdi. Birbiriyle aynı markaları, aynı uyarlama stratejileri, tekdüze fikirleri sevmeyen bir ismin ajansın yönetiminde olması ajansımız için büyük bir şans, bir kreatif için büyük bir rahatlık. Markalarımızı Gülru’nun liderliğinde bu reklamcılık anlayışıyla tanışacakları heyecanlı günler bekliyor” sözleriyle değerlendirdi.

Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olan Gülru Ağlen, 12 yıllık kariyerinde Concept, Happy People Project, Grey İstanbul, TBWA/İstanbul gibi ajanslarda müşteri ilişkileri görevlerinde bulunduktan sonra Ağustos 2019’da Renee ailesine müşteri ilişkilerinden sorumlu direktör olarak katılmıştı.

Ağlen, yeni dönemde Renee’nin COO’su olarak ajansın tüm yönetim süreçlerine liderlik edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.