Perfection İstanbul’da üst düzey atama

Perfection İstanbul Strateji ve Yeni İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetici Ortağı olarak görev alacak isim belli oldu.

29.12.2020 - 11:07 | MediaCat

Perfection İstanbul'da üst düzey atama

Reklam ajansı Perfection İstanbul’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, ajansın strateji ve yeni iş geliştirmeden sorumlu yönetici ortağı Zeynep Tezerdi Güneri oldu. Yeni görevinde ajansın yeni oluşum hedefleri doğrultusunda iş fırsatlarının ve sürdürülebilir büyüme odaklı yatırımlarının hayata geçirilmesi sorumluluğunu üstlenecek olan Tezerdi Güneri, aynı zamanda ajansın portföyüne değer katacak organik ve inorganik genişleme ve portföy çeşitlendirme süreçlerini de yönetecek.

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine Tribeca İletişim Danışmanlık’ta müşteri temsilcisi olarak adım atan Zeynep Tezerdi Güneri; Cenajans Grey, Saatchi & Saatchi, Klan Euro RSCG, MullenLowe ve Branditgroup gibi ajanslarda müşteri ilişkileri direktörlüğü yaptı. 2008 – 2012 yılları arasında MullenLowe’da OMO için Afrika, Ortadoğu ve Türkiye Bölgesi Müşteri İlişkileri Direktörlüğü görevini üstlenen Tezerdi Güneri; Procter&Gamble, Unilever, Colgate&Palmolive, Danone Waters, Visa International, GlaxoSmithKline, L’Oreal, Vichy ve Air France gibi uluslararası markalarla çalıştı ve ödül kazanan projelere liderlik etti.

Reklam ajanslarındaki tecrübelerini İnteltek A.Ş’de pazarlama iletişim müdürü, Swissotel The Bosphorus’da halkla ilişkiler direktörü ve Ziylan Gayrimenkul’de kurumsal iletişim ve pazarlama direktörü görevleriyle reklamveren tarafına taşıyan Tezerdi Güneri, İnteltek A.Ş’de iddaa markasının markalaşma ve lansman süreçlerini yürüttü. Tezerdi Güneri, 2017 – 2020 yılları arasında gruba ait tüm alışveriş merkezlerinin kurumsal iletişim ve pazarlama direktörlüğünü üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.