MediaCat

Titrifikir’de üst düzey atama

Ajansta stratejiden sorumlu ajans başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak isim belli oldu.

Titrifikir’de üst düzey atama

Titrifikir’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Ajansın stratejik planlama direktörü Kerem Sabuncu, stratejiden sorumlu ajans başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesi olarak atandı.

Kerem Sabuncu, üniversite eğitimini iletişim ve reklamcılık üstüne The American University of Paris’te tamamladıktan sonra sektöre ilk adımını 2004 yılında Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’de attı. O dönem Türkiye’nin en büyük ve profesyonel strateji ekiplerinden Spark’ta geçirdiği altı yıldan sonra Leo Burnett ve Grey gibi ajanslarda strateji departmanlarının yöneticiliğini üstlendi. 18 yıllık kariyeri boyunca Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinin de içinde olduğu onlarca lokal ve global markanın konumlandırması ve iletişim stratejilerinin oluşturulması için çalıştı, etkin iletişim alanında ulusal ve uluslararası ödüller kazanan projelerde yer aldı.

Titrifikir’in kurucu kadrosunda yer alan Kerem Sabuncu, mevcut süreci ve hedeflerini şu cümlelerle anlattı: “Titrifikir’in kurulduğu günden beri kendi iş tanımımın yanında, kurucu ortaklar Kerem Kanık ve Cem Akar’a ajansı sağlıklı bir şekilde büyütme ve Titrifikir kültürünü oluşturma konularında elimden geldiğince destek olmaya çalıştım. 10. yaşında Titrifikir’de önemli yenilikler ve değişimler gerçekleşiyor. Türkiye’nin en büyük lokal ajanslarından biri olarak, bu dönüşüm sayesinde Türkiye’nin en önemli markalarına verdiğimiz hizmetleri daha da ileri götürmeyi ve bu mesleğe bizim gibi tutkuyla bakan genç reklamcıların ilk günkü hevesleri ile çalışmak isteyeceği bir ajans olmayı hedefliyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.