MediaCat

Manajans J. Walter Thompson’da üst düzey üç atama

Ajansta üç isim yeni dönemde yeni sorumluluklar üstlenecek.

Manajans J. Walter Thompson’da üst düzey üç atama

Manajans J. Walter Thompson’da yeni atamalar gerçekleşti. Ajansta kreatif direktör olarak görev almakta olan Sami Basut, Manajans J. Walter Thompson Yönetici Kreatif Direktörlüğü (ECD) görevine getirildi. Ajansın müşteri ilişkileri bölümünü uzun yıllardır  yöneten olan Fulya Özarı ve Leslie Krespin ise Manajans J. Walter Thompson Yönetici Ortağı (Managing Partner) olarak atandı.

Soldan sağa: Sami Basut, Leslie Krespin, Fulya Özarı

Manajans J. Walter Thompson Türkiye CEO’su Tuğbay Bilbay, ajanstaki yeni atamaları, “Türkiye’de reklamcılığın okulu olan Manajans J. Walter Thompson 74’üncü yılını doldurmak üzere. Her zaman değişimin öncüsü olan ajansımızın yeni dönemini ve evrimini birlikte yöneteceğimiz arkadaşlarımın içimizden geliyor olması bana gurur ve umut veriyor. JWT Avrupa Bölge CEO’su Toby Hoare ve WPP Ülke Direktörü Demet İkiler ile üzerinde en kolay anlaştığımız, çoktan ve sonuna kadar hak edilmiş terfiler. Arkadaşlarımın başarılı olacağından eminim. Umarım, benim gibi şanslı da olurlar” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.