MediaCat

Cem Topçuoğlu’nun görev alanı genişledi

Topçuoğlu, yeni dönemde Batı Avrupa ülkelerinden de sorumlu olacak.

Cem Topçuoğlu’nun görev alanı genişledi

Dört yıl boyunca TBWA\Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölge Başkanlığı görevini yürütmekte olan Cem Topçuoğlu, ajansta uluslararası başkanlık görevine getirildi.

Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika sorumluluklarına Finlandiya, İrlanda, İtalya, İspanya, İsveç gibi Batı Avrupa ülkelerini de katan Topçuoğlu, genişletilmiş bu yeni görevinde TBWA\Worldwide Başkanı ve CEO’su Troy Ruhanen’e direkt raporlamaya devam edecek.

TBWA\Worldwide Başkanı ve CEO’su Ruhanen, Cem Topçuoğlu’nun atamasına ilişkin, “Cem, EMEA bölgesindeki kilit pazarlarda inovasyonları sürdürmekte ve yeniden şekillendirmekte önemli roller üstlenmiştir. Kendisi palyatif çözümler üreten biri değil, sürdürülebilir başarıyı yakalayabilmek için özgür düşünceleri inşa eden adeta bir mimardır. Başarısını Türkiye’den Dubai’ye, Güney Afrika’dan Rusya’ya kadar görüyor ve bu enerjisini Batı Avrupa pazarlarında da devam ettirmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.