MediaCat

Geleceğe kahramanlık hikâyesi bırakmak isteyen gençlere

Almanya Hükümeti yeni COVID-19 spotlarında gençleri pandemi döneminde evde kalmaya davet ediyor.

Geleceğe kahramanlık hikâyesi bırakmak isteyen gençlere

Tüm dünyayı yaklaşık bir yıldır etkisi altına alan COVID-19 pandemisi yalnızca bugünü değil, yarını da değiştirecek kuvvette bir küresel dönüşümü beraberinde getiriyor. Bugün virüsle mücadelede takınılan tutum ve alınan önlemler, ilerleyen onyıllarda basit birer hatıradan öte tüm toplumların tarihlerinde önemli yer tutacak belgelere dönüşecek.

Bu dönemde sosyal mesafeye gereken özeni göstererek virüsün yayılmasının önüne geçmek için gereğini yapma bilincine sahip olanların ilerleyen yıllarda kahraman olarak anılacaklarını söyleyen Almanya Hükümeti, gençleri hedefleyen bir kampanya yayınladı.

Şimdilik üç kamu spotundan oluşan kampanyada izleyicilere gelecekten seslenen Almanya, pandemi döneminde gençliklerinin baharında olan insanların, her şey bittikten yıllar sonra, COVID-19 dönemindeki kahramanlıklarını izleyicilerle paylaşarak tüm gençlere evlerinden mümkün olduğunca çıkmamalarını söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.