MediaCat

Channel 4’dan Birleşik Krallık’a önemli bir çağrı

Kanal, Birleşik Krallık halkını kıçlarını kırıp evlerinde oturmaya davet ediyor.

Channel 4’dan Birleşik Krallık’a önemli bir çağrı

Coronavirus salgınından en çok etkilenen ülkelerden İngiltere’de Paskalya nedeniyle insanların evlerinden çıkmaya niyetlenmelerinin önüne geçmek isteyen Channel 4, Birleşik Krallık’a seslendiği bir reklam filmi yayınladı.

Oyuncu Matt Berry’nin Birleşik Krallık halkına popolarıyla en son ne zaman gerçekten önemli bir iş yaptıklarını sorduğu film, herkesi kendilerinin ve toplumun güvenliği için “kıçını kırıp evinde oturmaya” davet ediyor.

Cuma akşamı, kanalın 4,3 milyon izleyiciyle en rağbet gören yapımı Googlebox’ın reklam arasında yayınlanan reklam kampanyası, Channel 4’un ödüllü in-house ajansı 4Creative imzası taşıyor.

Kampanya kapsamında televizyonun ünlü simalarının evlerinde giriştikleri gündelik uğraşların yer aldığı 10’ar saniyelik spotlar da hazırlayan Channel 4 ve 4Creative; Krishnan Guru-Murphy, Joe Lycett, Katherine Ryan ve Scarlett Moffatt gibi isimlerın çim biçmek, resim yapmak, kravat ütülemek ve kalem açmak gibi gündelik işlerine eşlik ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.