MediaCat

YouTube’da en çok izlenen #EvdeKal reklamları

YouTube Ads Leaderboard coronavirus döneminde ABD’li hedef kitlesinin YouTube’da en çok rağbet ettiği #EvdeKal temalı reklamları listeledi.

YouTube’da en çok izlenen #EvdeKal reklamları

Coronavirus pandemisiyle mücadelede dünya genelinde kabul gören en etkili yöntem kalabalıklardan mümkün olduğunca uzak kalmaya gayret ederek sosyal mesafeyi korumak ve çok gerekli olmadıkça evlerden çıkmamak.

Bu süreçte iletişim çalışmalarında sosyal mesafenin önemini vurgulayan markaların evde kalmayı öğütleyen reklamlarını listeleyen YouTube, coronavirus döneminde platformda en çok izlenen #EvdeKal reklamlarını açıkladı.

ABD’li hedef kitle özelinde hazırlanan liste 17 Mart – 22 Nisan tarihinde YouTube’a yüklenmiş ve her biri en az yarım milyon izlenme sayısına sahip 12 videoyu listeliyor.

Old Spice, Burger King, Pepsi, Oreo ve Nike gibi uluslararası markaların ağırlıklı olduğu listede yer alan tüm marka ve reklamlar –alfabetik olarak– şöyle sıralanıyor:

Ad Council – #AloneTogether Stay Home

Reklam Ajansı: Pereira O’Dell

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.