MediaCat

Aksa Jeneratör’de üst düzey atama

Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Aksa Jeneratör’de üst düzey atama

Günümüzde 173 ülkeye ihracat gerçekleştiren jeneratör markası Aksa Jeneratör’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürü olarak görev alacak isim Abidin Volkan Karaçalı oldu.

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Abidin Volkan Karaçalı, yüksek lisans eğitimini İsviçre’de Cenevre Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde şirket yönetimi üzerine aldı. Kariyerine 2006 yılında adım atan Karaçalı beş yıl süresince Vestel Dış Ticaret A.Ş.’de satış sorumlusu olarak görev aldı. Ardından beş yıl boyunca Vestel Dış Ticaret A.Ş. Ortadoğu, Afrika, Hindistan, Asya Pasifik, Amerika ve Uzakdoğu Bölge Satış Müdürlüğü yapan Karaçalı, sonrasında Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Yardımcılığı sorumluluğunu üstlendi. Karaçalı, yeni görevinde Aksa Jeneratör’ün yurtiçi ve yurtdışı tüm pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.