Selim Ünlüsoy’un Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2018 favorilerini paylaşıyor.

21.05.2018 - 14:29 | Arzu Nilay Kocasu

Selim Ünlüsoy

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 18-22 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Rafineri Kıdemli Reklam Yazarı Anıl Fatih Tiryaki, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey, Reklamcı Ufuk Işık ve 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk‘ün ardından Ogilvy İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy ile devam ediyoruz.

Kendisine “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalara geçmeden önce ufak bir notu var Selim Ünlüsoy’un…

Her sene, “kesin alır”ların yanına birkaç birşey eklemeye çalışıyorum. Bu sene “belki gözünüzden kaçmıştır”larım bunlar…

IKEA– Bad Ad

Reklam Ajansı: Åkestam Holst

Reklam kuşağı başlayınca kanepeden kalkmak, ilk ve gerçek organik adblock… Fikirse fikir, içgörüyse içgörü… hem komik hem direkt, lafı dolandırmadan uzun uzun ürün gösteriyor. Şarkılı türkülü reklam kuşaklarına ithaf olunur. Cannes’da belki Bronz’u görür, o ayrı mesele.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.