MediaCat

Enis Baruh’un Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2017 favorilerini paylaşıyor.

Enis Baruh’un Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17-24 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak geçen yıl ilkini yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk‘ün ardından Wanda Digital Kreatif Direktörü Enis Baruh ile devam ediyoruz.

İşte, seçkisiyle birlikte paylaştığı ufak bir notla, Enis Baruh’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

“Son 4-5 senedir iyice reklamcıların günah çıkarma yarışmasına dönen Cannes Lions bu sene de bizi şaşırtmayacak gibi duruyor.

Artan sosyal sorumluluk işlerinin bu sene de birçok alanda ödülle döneceğine inanıyorum ve bu senenin beni en etkileyen işlerini hızlıca sıralıyorum…”

We’re the Superhumans – Channel 4, Paralympics

Ajans: 4Creative

Tartışmasız bu senenin en etkileyici filmlerinin başında geliyor. Hem craft hem fikir hem de strateji olarak mükemmel bir birleşim. Diğer sosyal sorumlulukların yanında daha az değinilen bir konu olduğu için diğer işlerin arasından ayrışacağına, ödül veya ödüllerle döneceğine inanıyorum.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.