MediaCat

Bu tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın!

Brand Week Istanbul’da sizi hangi workshop’lar bekliyor?

Bu tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın!

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’a yalnızca yedi gün kaldı. Bu bekleyişe ortak olanlardansanız, ana oturumlara ek olarak gerçekleşecek workshop çalışmalarını da ajandanıza not etmenizde fayda var.

Kasenin dışından düşünmek

Bu tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın!

19 Kasım 15.00-17.30
20 Kasım 09.30-12.00
21 Kasım 13.00-15.00

Marka Konseyi danışmanlarından Bora Alçı, Güven Borça, Dilek Özman, Cihan Kırımlı, Murat Şaylan ve Yunus Baran moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan “Kasenin Dışından Düşünmek” workshop’u, şirketleri “pazarlamanın önündeki engelleri yıkan bir inovasyon atölyesi”ni deneyimlemeye davet ediyor.

Pazarı yeniden şekillendirmenize yardımcı olacak seçim kriterlerini oluşturmanıza ve markanızın rakiplerinden daha fazla tercih edilmesini sağlayacak stratejileri kurgulamanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan 2,5 saatlik atölyeye şirketinizden en fazla 10 kişi ile katılmanız mümkün. Atölye çalışmalarında yerinizi ayırtmak için Marka Konseyi Sekreteri Ozan Hacıbektaşoğlu’na ozan@markakonseyi.org adresinden başvurabilirsiniz.

“Kalem” nasıl kazanılır?

Bu tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın!

19 Kasım 11.00-12.30

D&AD Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Cristina Roman sektör genelinde dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul gören D&AD Ödülleri’nde Sarı ve Siyah Kalem kazanmanın sırlarını paylaşacak. Zorluklara meydan okumaktan kaçmayanlardanız, Roman’ın reklam sektörüyle paylaşacağı çok önemli püf noktaları var!

Geleceğin yaratıcıları Süper Penguen’le buluşuyor

Bu tarihleri ajandanıza not etmeyi unutmayın!

19 Kasım 14.30-15.30

Türkiye’de mizah denince akla ilk gelen yayınlardan olan Penguen’in editör ve çizerlerden oluşan ekibi Bahçeşehir Koleji öğrencilerine çizim dersi verecek. Doruktan Turan, Gökçe Akgül, Selin Feldman ve Pınar Denizer’in katılacağı “Geleceğin Yaratıcıları Süper Penguen’le Buluşuyor” başlıklı workshop’ta önce Süper Penguen’in nasıl hayata geçtiği anlatılacak, ardından da katılımcılara afiş tasarlatılacak. Tasarlanan afişler Süper Penguen’de hazırlanacak özel bir sayfada yayınlanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.