MediaCat

Brand Academy Day’de sizi neler bekliyor?

BWI yarın sona eriyor.

Brand Academy Day’de sizi neler bekliyor?

Brand Week Istanbul, yarın gerçekleşecek Brand Academy Day ile bu yıl için kapılarını kapatıyor.

Sektöre ilgili taze zihinleri cesaretlendirmek ve desteklemek için öğrencilerin katılımına açık olan Brand Academy Day önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ders niteliğindeki içeriğiyle yalnızca sektör profesyoneli olmak isteyenlerin değil; halihazırda sektörün bir parçası olan profesyonellerin eğitici ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak konuşma ve konuşmacılardan oluşuyor.

Ufuk açıcı hikâyeler

Her girişimin, her başarının ve her başarısızlığın bir hikâyesi var. İnsanları olduğu gibi markaları da eşsiz kılan işte bu onlara özgü, sadece onlara ait olan hikâyeleri. Brand Academy Day katılımcıları Wallit, EveBiriLazım ve Çaycı Kurucu Ortağı Veysel Berk ile bizatihi sorunlardan nasıl çözüm üretildiğini görecek; Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, C-Section CEO’su Enis Orhun ve TBWA\ISTANBUL CCO’su İlkay Gürpınar’dan ise eşsiz bir marka öyküsü dinleyecekler.

Unilever Türkiye Ev ve Kişisel Bakım Ürünlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Marka Okulu Öğretim Görevlisi Şükrü Dinçer ise “Pazarlamada Unilever Ekolü” isimli sunumuyla markanın ekole dönüşürken geçtiği dönüm noktalarına ışık tutacak. Vodafone Sportif Pazarlama Müdürü Kerem Karacasulu ve Tribal Worldwide Istanbul Genel Müdürü Ömür Kula Çapan ise spor sponsorluğu ile kalplere nasıl taht kurulduğunu Vodafone Arena örneği üzerinden anlatacak.

Gençler için dinamik bir gün

Günün merkezinde gençler olunca, sahneyi de gençlerin alması son derece mantıklı. Vodafone sponsorluğunda, bu yıl ilk kez düzenlenen Young Felis Ödülleri Brand Academy Day’de sahiplerine kavuşacak. MediaCat dergisi Ağustos sayısının kapağını süsleyen, yaratıcılıklarıyla sektörün geleceğine ışık tutan 30 yaş altı 30 isim arasından Can Arabacılar, Uğur Sönmez, Özge Güven, Selim Ünlüsoy ve Gizem Şengüler, Manajans JWT Ajans Başkanı ve CCO’su Tuğbay Bilbay moderatörlüğünde gerçekleşecek 30Under30 Paneli’nde katılımcılarla buluşacaklar.

Mobil uygulamamızı indirerek yoğun program içerisinde takip etmek istediğiniz oturumları belirleyebilir, kişisel takviminizi oluşturabilirsiniz. Android cihazlar için buraya, iOS cihazlar için buraya tıklayın.

Reklam, marka, edebiyat, yarışma ve günün sonunda Marka İkonları ile Brand Week Istanbul’un son günü Brand Academy Day sizleri bekliyor.

Yarın görüşmek üzere!

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.