MediaCat

Brand Week Istanbul’da oturumlar başladı

Marketing Day’in açılışını moderatör Yekta Kopan yaptı.

Brand Week Istanbul’da oturumlar başladı

16 Kasım’da Marka İkonları Yürüyüşü’yle başlayan Brand Week Istanbul 2015’te oturumlara ev sahipliği yapacak günlerin ilki, Marketing Day, Yekta Kopan’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Konukları önümüzdeki dört gün boyunca gerçekleşecek tüm oturumlar ve Master Class seminerleri hakkında bilgilendiren Kopan, konuşmasını “Marketing Day, Creativity & Lovemarks Day, Digital & Mobile Day ve Brand Academy Day’den oluşan Brand Week Istanbul’da bu yıl da birbirinden ilginç ve renkli konuşmacılar sahne alacak. İknanın Psikolojisi kitabının yazarı İkna Profesörü Dr. Robert Cialdini, Satan Reklam Yaratmak kitabının yazarı efsane reklamcı Luke Sullivan, Dentsu’nun planlama direktörü Koichi Yamamoto, Samsung’un baş tasarımcısı Jinha Lee ve pazarlama, yaratıcılık, medya ve marka dünyasının dünyanın dört bir yanından gelen birçok yıldız ismi bu sahnede ağırlayacağız” sözleriyle açtı.

Gün boyunca FikriMühim tarafından araştırılması istenen konuyu konuklara soran günün moderatörü Kopan, konukların tercihi ile günün sorgusunun “Başka bir markanın iknası ile en sevilen markadan vazgeçme” olarak belirlendiğini de duyurdu.

Yekta Kopan, birbirinden değerli konukları ana salonda ve Master Class’larda ağırlayacak Marketing Day’de ilk oturum için sözü Intel Yeni Teknolojiler Bölümü Dünya Başkan Yardımcısı Ayşegül İldeniz’e bırakarak günün oturumlarının startını vermiş oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.