MediaCat

Ali Taran ile CHP’nin yolları ayrıldı

CHP’nin 7 Haziran kampanyasını yürüten Taran’la parti, maddi gerekçelerden ötürü anlaşamadı.

Ali Taran ile CHP’nin yolları ayrıldı

7 Haziran’da düzenlenen Genel Seçimler’de CHP‘nin “milletçe alkışlıyoruz” ve “gelin oy verin gitsinler” sloganları ile dikkat çeken reklam kampanyasını yürüten Ali Taran ile partinin yolları ayrıldı. Milliyet’in haberine göre 1 Kasım‘da düzenlenecek erken seçimlerde partilerin hazine yardımından yoksun kalacak olmaları, CHP’nin seçim için ayırdığı bütçeyi etkiledi. Haberde, Ali Taran ile maddi koşullarda anlaşamayan partinin gelecek seçimlere Taran yerine tanınırlığı olmayan bir reklamcı ekip ile anlaşmaya vardığı ifade ediliyor.

Milliyet sözkonusu yeni ekibin CHP’nin seçim işlerinden sorumlu komisyonuyla geçtiğimiz hafta, genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile de önceki gün toplandığını söylüyor. Habere göre partinin kampanyasının Eylül ayının sonuna doğru başlatılması öngörülüyor. Kampanyada CHP’nin 7 Haziran sonrası hükümet kurulamaması sürecindeki performansının anlatılması bekleniyor.

Kaynak: Milliyet

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.