Ünlüler oy vermeye çağırıyor

Birçok ünlü ismi bir araya getiren kamu spotu niteliğindeki film, halkı oy kullanmaya davet ediyor.

25.02.2014 - 10:57 | Ali Kuru

Birçok ünlü ismi bir araya getiren kamu spotu niteliğindeki film, halkı oy kullanmaya davet ediyor.

‘Benim oyum mu kurtaracak memleketi?’, ‘bir oyla mı değişecek her şey?’ ya da ‘hangisine vereceksin ki?’ gibi sorular nedeniyle kararsızlık sergileyen ve oy kullanmakta kaçınanların sayısının milyonlarla ifade edildiği ülkemizde, kararsızların hiç azımsanmayacak ve belki de ülkenin kaderini değiştirebilecek bir potansiyeli var.

Bu fikirden yola çıkan ‘Oy ve Ötesi’ projesinin ardından bir kampanya da ünlü isimlerden geldi. Aslı Tandoğan, Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Harun Tekin, Koray Candemir, Canan Ergüder, Mehmet Günsur, Selma Ergeç, Güven Kıraç, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci, Pelin Karahan, Seda Bakan, Selim Bayraktar, İrem Sak, Okan Çabalar, Özge Özpirinççi, Buğra Gülsoy, Dolunay Soysert, Kenan Ece, Ceyda Düvenci, Serkan Altunorak, Burcu Kutluk ve Selen Öztürk‘ün rol aldığı ‘Oy ver, lütfen’ filmi kararsızları kararlı durmaya ve sandığa giderek oy kullanmaya çağırıyor.

Künye:

Yapım: Burcu Kutluk ve Bora Tarhan
Yönetmen: Bora Tarhan
Editör: Deniz Solaker
Stüdyo: Atölye Gri
Metin: Burak Ozguney

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.