MediaCat

Fark Yaratan Kadınlar yarın buluşuyor

14 kadın lider Women To Watch için Raffles İstanbul’da.

Fark Yaratan Kadınlar yarın buluşuyor

Advertising Age ve MediaCat işbirliğiyle yarın üçüncü kez düzenlenecek olan “Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar” seremonisi bu yıl, başarı hikâyeleriyle örnek olan 14 kadın lideri ağırlıyor.

Advertising Age tarafından 1997 yılından bu yana marka, pazarlama, reklam ve medya başta olmak üzere, iş dünyasının fark yaratan kadınlarını onurlandırmak için düzenlenen Women to Watch seremonisi, Türkiye’de MediaCat tarafından bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz iki yıldan farklı olarak “Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar” törenine bu kez, tüm gün süren bir panelin yer alacağı Kadın Liderler Zirvesi eşlik edecek. Zirve kapsamında gerçekleştirilecek “Kırmızı Işık” panelinde, Vodafone’un bu yıl Grand Prix kazanan Kırmızı Işık uygulamasının hikâyesi katılımcılarla paylaşılacak. Bu yılki listeyi onurlandıran 14 isim, ilham veren başarı hikâyelerini “Sınırları Aşanlar” ve “Yarını Tasarlayanlar” olmak üzere iki panelde anlatacaklar. Fütürist Marian Salzman‘ın ana konuşmacı olarak yer alacağı zirve, yarın Raffles İstanbul’da gerçekleşecek.

"Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar" seremonisi bu yıl, başarı hikâyeleriyle örnek olan 14 kadın lideri ağırlıyor.

Geleceğin trendlerine bakış

“Kadın ve erkeklerin liderliği beraber üstlenmedikleri bir toplum hayal etmek çok güç. Kadınlar yüksek öğretimde, birçok alanda daha üstün konumda. Girişimcilik ve kâr amacı gütmeyen örgütlere, eğitim ve sağlık sektörüne daha fazla uyum sağlamış gibi görünseler de, erkeklerle eşit sayıda kadını en üst mevkilerde göreceğiz.” Bu sözler dünyanın en önemli trendsetter’larından biri olarak kabul edilen ve her yıl yayınladığı trend raporlarıyla sosyal, ekonomik, toplumsal, siyasi ve kültürel dinamikler hakkında değişen trendleri vizyoner bir bakış açısıyla ortaya koyan Marian Salzman’a ait. Salzman, “Trends for the Near Future” başlıklı konuşmasında, 2015 ve sonraki yıllara ilişkin yükselen trendler ve şekillenmekte olan yeni toplum düzeninde kadının rolleri konusunda ipuçları verecek.

Salzman’ın ardından gerçekleşecek olan “Kırmızı Işık” paneli, bu yıl Türkiye’ye ilk kez Grand Prix getiren Kırmızı Işık kampanyasının odağında, Y&R Ajans Başkanı Arzu Ünal, Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi ve Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci‘yi bir araya getirecek. Bu yıl seçilen 14 kadın liderin yer alacağı paneller, oyuncu ve senarist Gupse Özay‘ın moderatörlüğünü yapacağı “Sınırları Aşanlar” ve gazeteci, editör ve sunucu Ece Üner‘in moderatörlüğünü yapacağı “Yarını Tasarlayanlar” ile devam edecek.

Women To Watch: Fark Yaratan Kadınlar seremonisi panellerin ardından düzenlenecek kokteylle sona erecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.