MediaCat

Ada konseyi geceye damga vurdu

12 Mayıs’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

Ada konseyi geceye damga vurdu

Ada konseyleri ve SMS oylamaları oldukça heyecanlı geçen Survivor, bu Pazartesiyi de aynı hızla geride bırakarak günü birinci sırada kapattı. Sıralamanın sıkça konuşulduğu gecede “Sahra hayatının konuşmasını yaptı. Ve içerideki entrikayı muhteşem yorumladı. Allah yanlıştan dönen kulun yanındadır.” gibi yorumlar yapıldı. Bir Pazartesi gecesi klasiği olan Karadayı, geçen haftaki yerini koruyarak ikinci sırada yer aldı. #mutluluğumuzaengel etiketi ile yayınlanan bölümde izleyiciler Mahir ve Feride’nin sahnelerini yeterli bulmadı. “Mahir dayak yedi ama aklını kullandı.” gibi yorumlar yapılırken, Mahir’in ifadesinin alınması ve Savcı Turgut’un karakteri sıkça tartışıldı.  Game of Thrones son bölümüyle geçen haftaki yerine göre yükselerek üçüncü sırayı kapattı. “Tyrion Lannister için yeniden ‘ADİL’ yargılama istiyoruz!” diyerek olaya espri katan izleyiciler dizi boyunca Tyrion’ın son konuşmasını ve yargılanma sürecini tartıştı. “Tek kelime ile en iyi bölümdü” diyen Sosyal TV izleyicileri Peter Dinklage’ın oyunculuğuna övgüler yağdırdı.

  

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 12 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.