MediaCat

LEGO’dan yetişkinlere özel etkinlik serisi

Londra, Şanghay ve New York’ta düzenlenecek etkinliklerin amacı büyüklerin stresini azaltmak.

LEGO’dan yetişkinlere özel etkinlik serisi

Hayat mücadelesinde yorgun düşüp strese boğulan yetişkinlerin yüzünü güldürmek isteyen LEGO, ekim ayında yetişkinlere özel bir etkinlik serisi başlatmaya hazırlanıyor.

Önümüzdeki ay New York, Londra ve Şanghay’daki LEGO mağazalarında gerçekleşecek LEGO Lates adlı etkinliklerde yetişkinler geç saatlerde farklı temalar etrafında bir araya gelerek LEGO yapacak. Örneğin 20 Ekim’de müzik temasıyla gerçekleşecek New York’taki etkinlikte Universal Music Group işbirliğiyle Dora Jar ve Skip Marley sahne alacak.

Yetişkinler için etkinlik fikrinin ardında yetişkinlerin yüzde 93’ünün stres altında olduğu ve her beş kişiden neredeyse üçünün rahatlamak için yeni yollar aradığını ortaya koyan araştırma yer alıyor. Aynı araştırmaya göre yetişkinlerin yüzde 86’sı işten sonra rahatlamak için oyundan faydalanıyor.

LEGO Yetişkin Kitlesi Ürün Başkanı Genevieve Cruz, “LEGO Group doksan yıldır kaliteli ve yaratıcı oyunu savunuyor ama LEGO sadece çocuklar için değil. LEGO Lates etkinlik serisi yetişkinleri eski dostlarıyla bir araya gelip zaman geçirmelerini sağlamak, yeni arkadaşlıklar ve yeni bir hobi kazanmaları için tasarlandı” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.