Eve siparişin artısı

KFC'den evde özgürce yemenin güzelliğini öne çıkaran kampanya.

27.09.2022 - 14:05 | Sencer Uçar

Teslimat hizmetinin müşterilerine kazandırdıklarını vurgulama niyetindeki KFC, Birleşik Krallık ve İrlanda’da hayata geçirdiği yeni kampanyasında evde KFC yeme özgürlüğünü öne çıkarıyor.

Mother Londra imzalı kampanyada müşterilerin KFC restoranlarında yapamayacakları ama evlerinde rahatlıkla yaşayabilecekleri özgürlükler Judas Priest’in Breaking the Law şarkısı eşliğinde ekrana taşınıyor.

KFC Birleşik Krallık & İrlanda CMO’su Jack Hinchliffe, kampanyayı, “Kış kapıda. Geceler de uzayacağından, ev konforunda KFC keyfi yapmaktan daha iyisi düşünülemez. Kampanya da tamamen bununla ilgili: Dilediğini yap. Pijamalarını çek, ayağını uzat, televizyonu aç ve orijinal tarif siparişin kapına gelsin. Bundan kolayı olamaz” sözleriyle yorumladı.

Mother Londra Kreatif Direktörü Richard Tahmasebi ise, KFC’de yapamayacağınız çok şey var. Görgü ve davranış kuralları, edep gibileri kimi davranışların yasaklı olması anlamına geliyor. Bunlar doğru kurallar ama kurallar nihayetinde. KFC Delivery bu yüzden var. Zira kimi zaman tavuğunuzu yerken gönlünüzden geçenleri de yapmak istersiniz. Kampanyamız da bu noktada devreye giriyor” şeklinde konuştu.

KÜNYE

  • Reklamveren: KFC Birleşik Krallık & İrlanda
  • Reklam Ajansı: Mother Londra

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.