MediaCat

Katy Perry çocukların hayal dünyasında

LEGO’nun Noel reklamının yıldızı Katy Perry.

Katy Perry çocukların hayal dünyasında

Rebuild the World kampanyasıyla uzun yıllardır çocukların dünyayı yeniden inşa etme potansiyeline vurgu yapan LEGO, Noel’i Katy Perry’nin çocukların hayal gücüne eşlik ettiği reklam filmiyle karşılıyor.

Markanın Noel reklamında bir grup çocuğun tasarladığı hediye dağıtım aracı, sahnesinde Katy Perry‘i ağırlıyor. LEGO tuğlalı kostümüyle Perry “Firework” söylerken, çocuklar da diyar diyar dolaşan araçtan bol bol hediye dağıtıyor.

Marka Rebuild the World kampanyasında ilk kez bir ünlüyü ağırlarken, Perry’nin seçilme nedeni ise çocukların reklamda en çok görmek istedikleri pop yıldızı olması. Reklamda rol alan çocuklar ise farklı ülkelerden seçilmiş. Filmde yer alan aracın ilham kaynağı ise yine onlar. Kendilerine verilen LEGO tuğlalarıyla en güzel teslimat aracını yapmaları istenmiş, sonrasında çocukların yaratıcılığından hareketle aracın son hâli yaratılmış. Filmde çocukların aracı görünce verdiği tepki ise gerçek zira aracın son hâlini onlar da çekimler esnasında görmüş.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.