MediaCat

14. Kırmızı Ödülleri sahiplerini buldu

Kazananlar dün akşam ödüllerine kavuştu.

14. Kırmızı Ödülleri sahiplerini buldu

2003 yılından beri reklamda yaratıcılığı özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının, öğrencilerin ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacı ile düzenlenmekte olan Kırmızı Ödülleri, 14’üncü yılında 23 Mayıs Salı akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen Kırmızı Ödül Töreni ile sahiplerini buldu.

Doğan Kitap, Pronto Tour ve Sinpaş GYO sponsorluğunda düzenlenen 14. Kırmızı Ödül Töreni’nde 922 başvuru ile rekor bir katılım seviyesinin yakalanmasının yanı sıra, yeni kategorilerin de heyecanı yaşandı.

PURPLE, Sustainable Ideas Kurucu Ortağı Faika Ergüder’in başkanlığındaki 64 kişilik jürinin 3 ayrı değerlendirme süreci sonunda belirlenen isimlere Kırmızı Basın, Kırmızı Bölge, Kırmızı Dijital, Kırmızı Kampanya ve Kırmızı Zanaat ana kategorilerinde 62 yaratıcılık ödülü, başvurular arasından 61 işe de başarı ödülü verildi.

Ali İhsan Varol’un sunuculuğunda gerçekleşen ödül töreninde Kırmızı Ödülleri’nde TBWA/ISTANBUL tarafından Borusan Otomotiv için hazırlanan “Önünüze Bakarken Arkanızı da Görün”  reklamıyla Kıpkırmızı; Kırmızı Bölge Ödülleri’nde ise Ideart, Tukaş “Eğlenceye Sos Kat” reklamıyla Kıpkırmızı Bölge ödülünü aldı. Kırmızı Dijital’de ise Kıpkırmızı Ödülü, Unilever/Axe Black Night için hazırladığı One Song Stand başlıklı online kampanya ile Manajans Thompson’ın oldu. Kırmızı Zanaat kategorisinde birincilik ClubSporium için reklam çalışması hazırlayan Rafineri Reklamcılık’ın oldurken, Kıpkırmızı Ödülleri’ni sahiplerine Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksoy ve Hürriyet CEO’su Çağlar Göğüş takdim ettiler.

14. Kırmızı Ödülleri’nin tüm kazananlarına
buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.