13. Kırmızı Ödülleri sahiplerini buldu

Kazananlar dün akşam ödüllerine kavuştu.

27.05.2016 - 13:32 | Arzu Nilay Kocasu

Kırmızı Ödülleri sahiplerini buldu

2003 yılından bu yana düzenlenen Kırmızı Reklam Ödülleri, 13’üncü yılında da reklamda yaratıcılığı özendirmek ve sektörün başarılarını belgelemek amacıyla reklam ve pazarlama camiasını dün akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde bir araya getirdi. Bu yıl Y&R Brands İstanbul CEO’su Arzu Ünal’ın başkanlık ettiği dört farklı jüri ekibinin değerlendirmesine tabi tutulan işler arasından 33 farklı ajansın 59 farklı marka ve/veya kurum için gerçekleştirdiği çalışmaya 182 yaratıcılık ödülü verildi; özel ödüllerde altı birinci ve 12 finalist açıklandı.

Geveze’nin sunuculuğunu üstlendiği törende Tribal Worldwide İstanbul Audi için hazırladığı “Cehennem” ile Kıpkırmızı Ödülü’nün sahibi olurken Efsina marka hamile tuzu ürünü reklamıyla Graphyx ise Kıpkırmızı Bölge Ödülü’nü aldı. Bu yıl ilk kez düzenlenen ve 55 ajansın 254 başvurusunun yarıştığı Kırmızı Dijital’de ise Kıpkırmızı Ödülü, Altıparmak için hazırladığı “Ballı Adam” kampanyasıyla Plasenta CA’nın oldu.

13. Kırmızı Ödülleri’nin tüm kazananları listesi için tıklayın [PDF: 280 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.