MediaCat

Her marka yöneticisinin aradığı ajans

Ajans kültürünü marka yöneticilerinin ihtiyaçları üzerine inşa eden ve 3 yıl önce İzmir’de başlayan operasyonunu geçtiğimiz yıl İstanbul’a taşıyan yeni nesil reklam ajansı Turşu’nun hızlı yükselişi devam ediyor!

Her marka yöneticisinin aradığı ajans

Üretim araçlarının demokratikleşmesiyle birlikte dijital pazarlama, kitle iletişimi ve içerik üretiminde derin bir paradigma değişimine tanık oluyoruz. Bu değişimde yeni içerik üretim süreçlerine hızlı adapte olabilme, pek çok farklı mecrayı bütünsel olarak kullanabilme ve marka tarafını yeni iletişim ekosistemlerine adapte etme yetileri önem kazanıyor.

Bu bağlamda ajans ve marka arasındaki trafik de yepyeni bir iş yoğunluğu doğuruyor. Bu yoğun trafiği sağlıklı bir şekilde sürdürebilen ve proaktif yaklaşımlarla markanın yükünü üzerine alan ajanslar tüketiciye çok daha sağlıklı bir şekilde ulaşılmasına olanak sağlıyor. Turşu Ajans olarak ajans-marka-tüketici ilişkisini en verimli noktaya taşımak için marka yöneticilerinin ihtiyaçlarına yönelik optimize ettiğimiz ajans kültürü işte bu noktada devreye giriyor.

Bütünleşik üretim bandı

Turşu Ajans üretim bandı dört ana bölümde toplanıyor: Content, Community, Data, Media.

Markaların ihtiyaçlarına göre ana departmanlar arasında oluşturulan takımlar kendi uzmanlıklarını üretim sürecine yansıtarak hız ve kaliteyi birlikte sunuyor. Böylece sektörde rastladığımız örnekler gibi tek bir çalışanın içerik üretimi, topluluk yönetimi, veri işleme ve medya planlama yapması beklenmiyor.

İş modelimizi farklı kılan bir diğer unsur da üretim ve iletişim süreçlerinde ortaya koyduğumuz iç kontrol mekanizması. Unvan ve görev tanımından bağımsız olarak her marka için atanan bir ekip lideri, üretim bandının akışını ve ajansın markaya karşı olan tüm sorumluluklarını takip ederek dışarıdan atanmış bir yönetici gibi süreçlere müdahalede bulunuyor. Marka dünyasına derinlemesine adapte olmayı gerektiren bu mekanizmanın ajans-marka ilişkisini çok daha verimli bir noktaya taşıdığına inanıyoruz.

Her marka yöneticisinin aradığı ajans

Mecraya uygun prodüksiyon çözümleri

Hızlı tüketim ihtiyacı, hızlı üretim sağlayamadığımız sürece bir karşılık bulamayacaktır. Zaman ve bütçe yönetiminin etkin yapılmadığı geçmiş tecrübelerden ötürü bazı markaların prodüksiyon süreçlerine çekingen yaklaştığını gözlemledik. Bu tedirginliği gidermek amacıyla prodüksiyon ekibimizi genişleterek markalarımızın hızla kullanabileceği; lifestyle fotoğraf ve videolar, tanıtım filmleri, how-to videoları, yaratıcı içerikler ve dijital reklam filmleri üreten bir prodüksiyon birimi kurduk. Böylece stratejik planlama, yaratıcı içerik üretimi, prodüksiyon, influencer iletişimi ve medya planlamayı kendi bünyesinde çözebilen, yüksek hacimli, profesyonel bir butik ajans yapısı ortaya çıktı.

Keyif, tutku ve heyecanla sürdürdüğümüz bu iş modelini deneyimlemek isteyen tüm marka yöneticilerini, Turşu Ajans’ın renkli dünyasına bekliyoruz!

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.