MediaCat

Doğru ödül kariyer getirir

Aydınlığa giden yol bir ANDY uzaklıkta.

Doğru ödül kariyer getirir

Kafası iyi fikirlerle dolu bir reklamcı, tüm yaratıcılığına rağmen, her geçen gün daha da derine battığı bataklıktan kurtulamıyor. Vakti zamanında sektör tarafından birkaç ödüle layık görülmüş görülmesine ama bugüne kadar kazandığı hiçbir ödül onu yüzeye çıkaracak kadar iyi değil. İsimsiz bir kahraman olarak sürdürdüğü kariyerini canlandırmak için girdiği tüm yollar çıkmaz sokaklara dökülürken bu bedbaht reklamcının elinde kalan tek şey umut. Daha iyi bir yer bulma umudu; daha iyi koşullara sahip bir yer, yaratıcılığının ve çabalarının karşılığını alacağı yeni bir yuva… Tüm bunlar için yapması gereken ise, doğru ödülü kazanmayı başarmak.

Temelleri 1896 yılında atılan ve önce Sphinx Club, ardından Advertising Men’s League ve en sonunda The Advertising Club of New York adını alan The Ad Club’ın reklam sektöründeki yaratıcılığı ödüllendirmek ve standartları yükseltmek amacıyla 1964 yılından bu yana sürdürdüğü International ANDY Awards, 2020 yılı başvurularını kabul etmeye başladı.

Başvuruları 29 Ocak 2020 tarihine kadar kabul edecek yarışmaya katılmak için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.