MediaCat

Digital Age Almanak 2013

Digital Age dergisi, gelenekselleşen Almanak sayısını bu yıl yine Şubat ayında okuyucularıyla buluşturacak.

Digital Age Almanak 2013

Digital Age Almanak sayısında “2012 yılında dijital dünyada neler oldu?” sorusuyla yıl boyunca dijitalin her alanında yaşanan ve yıla damgasına vuran gelişmeler yer alacak.

Almanak’ın diğer öne çıkan başlıkları ise ‘2012’de sosyal medyanın en çok konuşulanları’ ve ‘ yılın trafik şampiyonları’.

Digital Age özel Almanak sayısında dijital dünyada neler oldu sorusunun yanıtları; telekom, oyun, dijital sağlık ve bankacılık sektöründe yer bulup; dijital ajanslar ve kampanyaları, yılın en dijital markaları, yılın ürünleri ve 2012’nin dijital başarı çizelgesi gibi başlıklarla ayrıntılı olarak verilecek.

İnternet dünyasında yılın trafik şampiyonları spordan müzik sitelerine kadar geniş kategorilerle bu özel sayıda geniş yer bulacak. Ayrıca, sosyal medyanın en çok konuşulan markaları; Twitter’da en çok takip edilen 10 marka, dünyada ve Türkiye’de yılın 10 dijital insanı, yılın dijital olayları gibi dosyalarla incelenecek.

İletişim için:

Ayben Ceyhan – aybenceyhan@kapital.com.tr  DH:128

Aysun Zeren – aysunzeren@kapital.com.tr  DH:158

Sedef Nakiboğlu – sedefnakiboglu@kapital.com.tr  DH:125

0212 282 26 40

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.