MediaCat

Digital Age Summit başlıyor!

Etkinlik teknoloji ve inovasyon meraklılarına kapılarını yarın açıyor.

Digital Age Summit başlıyor!

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age’in 2007 yılından bu yana düzenlediği Digital Age Summit, 10’uncu yılında Next 10 temasıyla yarın başlıyor. Marketing&Business Technologies, Media&Content, Data&New Business, Smart Cities&Life alt başlıklarıyla dünyaca ünlü isimleri iki günlüğüne Four Seasons Bosphorus’ta buluşturacak etkinlik kapsamında katılımcılar ana ve paralel salonlarda gerçekleşecek oturumların yanı sıra workshop’larla yeni deneyimler kazanma, fuaye alanındaysa network oluşturma fırsatına kavuşacaklar.

Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde gerçekleşecek ve aralarında dijital pazarlama stratejisti Glen Gilmore, Bayer Dijital Gelişim Lideri Jessica Federer, Türk Telekom CMO’su Mert Başar, tarih profesörü Prof. Dr. İlber Ortaylı ve İstanbul Politikalar Merkezi Direktörü Prof. Dr. Fuat Keyman gibi farklı alanlarda rüştünü ispatlamış pek çok ismin katılacağı Digital Age Summit’in programına aşağıdan göz atabilir, hakkında daha fazla bilgi almak ve katılmak için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Resimlerin üstüne tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.
Digital Age Summit başlıyor!
Digital Age Summit başlıyor!

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.