MediaCat

A Haber’in dikkatine: Duran Adam’la ilgimiz yoktur! :)

MediaCat’le ilgili yeni fantastik haberler yapacaksanız lütfen okuyun!

A Haber’in dikkatine: Duran Adam’la ilgimiz yoktur! :)

Gezi Parkı eylemlerinin ilk günlerinden beri peş peşe yaptıkları haberlerle, aralarında MediaCat‘in de olduğu birtakım ‘reklam ve sosyal medya ajanslarının’ eylemde kışkırtıcılık rolü üstlendiğine dair akıl almaz haberlere imza atan A Haber televizyonu ile Takvim ve Yeni Şafak gazetelerini geç olmadan uyarıyoruz: Gezi olaylarının başlamasında ve organizasyonunda hiçbir ilişkimizin olmadığı gibi; Taksim Meydanı‘nda yüzünü Atatürk Kültür Merkezi‘ne dönerek sekiz saat boyunca hareketsiz protesto eyleminde bulunan Erdem Gündüz, nam-ı diğer ‘Duran Adam’la da hiçbir ilgimiz yoktur. Bundan sonra yapacağınız fantastik haberlerde bu hususu göz önünde bulundurmanızı özellikle rica ediyoruz.

Bu arada A Haber, Takvim ve Yeni Şafak’ın yaptığı haberlere göre güya işbirliği içinde olduğumuz Pucca, Kutup Zencisi, Taci Kalkavan ve Argostroloji gibi Twitter fenomeni dostlarımıza ricamızdır: Kesin bilgidir, yayın lütfen! :)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.