MediaCat

‘Siyaset pay kapma, ticaret pastayı büyütme kaygısıdır’

Serdar Erener Reklam Arkası programına konuk oldu.

‘Siyaset pay kapma, ticaret pastayı büyütme kaygısıdır’

Gezi Parkı olayları ardından basında isminden sıkça bahsedilen ünlü reklamcı Serdar Erener, tartışmalara Habertürk‘le gerçekleştirdiği röportajla yanıt vermiş ve söylentilerin asılsız olduğunu belirtmişti. Bugün yayınlanan Reklam Arkası programına konuk olan Erener, yürüttükleri Simit Sarayı kampanyasını değerlendirdikten sonra Ender Merter‘in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Habertürk’te yayınlanan röportajında ‘kendi dürüst gerçeğini kelime kelime paylaştığını’ ifade eden Erener, “Ben siyasetin reklamla kaldıraçlanmasına karşıyım. Daha önce defalarca siyasi partilerden talep geldi, ama ben hiç bir zaman buna mesai harcamadım. Bence ticaret tarih boyunca siyasetten her zaman daha önemli oldu: siyaset pastadan pay kapma savaşı iken, ticaret pastayı büyütme kaygısıdır” dedi. Olayları ticari yıpratma çabası olarak tanımlayan Erener, “Olayların hiçbirinde yokuz, tamamen dışındayız. Bu biraz ‘reklamcı’ denince akla bizim ismimiz geldiği için de oldu” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.