The Cat Report: 2016’nın en yaratıcı ajansları

The Cat Report ilk kez dokuz yıl önce yayınlandı. Sektördeki üretkenliğin başka bir göstergesi olan bu rapor dört yarışmayı dikkate alarak hazırlanıyor: Felis, Kristal Elma, Effie ve Cannes Lions.
04.01.2017 - 16:24

Yılın PR ajansı: MPR İletişim Danışmanlığı

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

Peynirler Ambalaja Girmeli projesiyle bu yıl Felis Ödülleri PR Bölümünde 2 Felis ve 1 Büyük Ödül kazanan MPR İletişim, Yılın PR Ajansı unvanını Excel İletişim’le birlikte paylaşıyor. Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin sektördeki referans kaynağı niteliğini güçlendirmek ve ana mesajları arasında yer alan “ambalajın gıda güvenliği, hijyen ve ekonominin kayıt altına alınmasındaki rolü”nü vurgulamak amacıyla hayata geçirdikleri proje yazılı ve görsel basın yansımalarının yanı sıra 200’ün üzerinde dijital yansıma, Twitter’da Trending Topic olma ve Ekşi Sözlük’te 7 sayfa entry başarılarıyla sonuçlanmıştı.

32 kişilik bir kadroyla 21 müşteriye hizmet veren MPR’ın bu yıl çalışmaya başladığı müşterilerse Bereket Enerji Grubu, ADM Elektrik Dağıtım, GDZ Elektrik Dağıtım, İETT, Aroma, İbrahim Etem Menarini, Cathay Group.

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.