The Cat Report: 2016’nın en yaratıcı ajansları

The Cat Report ilk kez dokuz yıl önce yayınlandı. Sektördeki üretkenliğin başka bir göstergesi olan bu rapor dört yarışmayı dikkate alarak hazırlanıyor: Felis, Kristal Elma, Effie ve Cannes Lions.
04.01.2017 - 16:24

Yılın çıkış yapan ajansı: Sesliharfler

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

Geçtiğimiz yıl portföyüne 6 yeni müşteri ekleyen ve böylelikle toplamda 12 müşteriden 25 markaya hizmet vermeye başlayan Sesliharfler 2016 yılında P&G markaları Oral-B ve Head & Shoulders için yaptığı işlerle ön plana çıktı.

Ajans, Felis Ödülleri’nde Dijital ve Mobil Bölümlerden birer Felis’e değer görülen Oral-B Şarjlı Fırça Mobil Uygulaması’nın yanında, Head & Shoulders için yapılan Babalar Günü iletişimiyle de ödül aldı. Beko’nun yeniden Beşiktaş futbol takımına sponsor olması sebebiyle hazırlanan ve özellikle futbol romantiklerince fazlasıyla beğenilen Eve Dönüyoruz filmi ve yine aynı sponsorluktan hareketle hayata geçirilen Efsane Kartallar ve Efsaneler Köşesi platformuyla da adından söz ettirdi.

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.