The Cat Report: 2016’nın en yaratıcı ajansları

The Cat Report ilk kez dokuz yıl önce yayınlandı. Sektördeki üretkenliğin başka bir göstergesi olan bu rapor dört yarışmayı dikkate alarak hazırlanıyor: Felis, Kristal Elma, Effie ve Cannes Lions.
04.01.2017 - 16:24

Yılın bağımsız ajansı: Rafineri

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

2016 yılı Rafineri için 13 Felis, 15 Kristal ve 1 Effie heykelciğinin yanı sıra müşteri portföyüne katılan 9 yeni müşteri anlamına geliyor. Üstelik bu markalardan biri de ajansın yeni marka yaratımındaki yetkinliklerini kıyasıya sınayabileceği; teknoloji, tasarım ve modayı bir araya getirerek eşsiz bir konseptle alışveriş severlerin görücüsüne çıkan çiçeği burnunda marka Wepublic idi. Felis Ödülleri’nin Üretimde Ustalık bölümünde 1 adet Felis’le tescillendi ve kurumsal kimlik tasarımının inceliklerine dair rüştünü ispatladı Wepublic kampanyası.

Effie Etkililik İndeksi verilerine göre En Etkili Bağımsız Ajanslar global sıralamasında sekizincilik konumunda bulunan Rafineri, MediaCat’in ulusal ve uluslararası ödül performanslarını dikkate alarak hazırladığı The Cat Report 2016 nazarında da Yılın Bağımsız Ajansı.

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.