The Cat Report: 2016’nın en yaratıcı ajansları

The Cat Report ilk kez dokuz yıl önce yayınlandı. Sektördeki üretkenliğin başka bir göstergesi olan bu rapor dört yarışmayı dikkate alarak hazırlanıyor: Felis, Kristal Elma, Effie ve Cannes Lions.
04.01.2017 - 16:24

Yılın en etkili ajansı: BLAB

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

5 Altın Effie, 10 Felis ve 7 Kristal Elma ile Kristal Elma’da Film Büyük Ödülü… BLAB 2016 yılını gıptayla bakılacak bir başarıyla tamamladı. Geçtiğimiz yıl portföyüne 7 yeni müşteri ekleyen ajansın bu yıl da devam ettiği ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Meyhanedeyiz.biz işleri Yeniden Gidersin ile adeta zirve yaptı. Yalnızca Felis’ten 8 ödül çıkaran Yeniden Gidersin, BLAB’a Kristal Elma’dan da Film Büyük Ödülü’nü getirdi.

Nisan ayında açıklanan Effie Effectiveness Index verilerine göre En Etkili Bağımsız Ajanslar global sıralamasında 18’inci sırada yer alan ajans, yarışmanın Türkiye ayağında bu yıl SEK – Hipsterlar Ağladı ile 2 Altın Effie’nin yanında Vestel – Aranmayan Babalar işiyle de 1 Bronz Effie’ye layık görüldü. BLAB’ın yine Meyhanedeyiz.biz işleriyle aldığı 3 Altın Effie’si daha var.

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.