The Cat Report: 2016’nın en yaratıcı ajansları

The Cat Report ilk kez dokuz yıl önce yayınlandı. Sektördeki üretkenliğin başka bir göstergesi olan bu rapor dört yarışmayı dikkate alarak hazırlanıyor: Felis, Kristal Elma, Effie ve Cannes Lions.
04.01.2017 - 16:24

Yılın PR ajansı: Excel İletişim ve Algı Yönetimi

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajanslarıExcel İletişim ve Algı Yönetimi, fikri entegre bir yaklaşımla büyütmeyi başaran ve nihayetinde sınırlarını medyada kazandırdığı görünürlükle belirlemeyen bir PR ajansı. 2016’nın başından bu yana yeni CEO’su Burçak Taşkın’la yoluna devam eden Excel, Felis’te Yılın PR Ajansı unvanını kazanmasının yanısıra 2 Felis kedisini de evine götürmeyi başarmıştı. Ajansın yıl boyunca en ses getiren işlerinden ikisi ise, gelenekselden dijitale ve oradan etkinliğe uzanan incelikli kurgusuyla Magnum Double Night ve Türk Eğitim Vakfı için hayata geçirilen ve Zeki Müren’in manevi mirasını en etkili şekilde hatıralara getiren Zeki Müren’i Okumak, Zeki Müren’le Okumak oldu.

Magnum Double Night projesinin son adımı olan şov 7,2 milyon kişi tarafından izlenirken, toplamda 8 milyon erişim sağlandı ve Magnum Double’ın büyüme oranı yüzde 58 ile bu zamana kadarki en yüksek seviyesine ulaştı. Zeki Müren’i Okumak, Zeki Müren’le Okumak projesinin ise TV hariç medya erişimi 21 milyon; Facebook’taki erişim oranı 6,9 milyon olarak kaydedildi. Excel’in tüm bu başarılarının yanına Effie Ödülleri’nde Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde kazandığı Bronz Effie’yi ve IPRA Golden World Awards 2016’da Topluluk İletişimi kategorisinde kazandığı Altın’ı ekleyelim.

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.