MediaCat

Markaları yenilikçi projelerle buluşturan platform

we-link-you’nun hedefi özgün projeleri için sponsor arayanlar ile markalar arasında köprü olmak.

Markaları yenilikçi projelerle buluşturan platform

Rana Erkan Tabanca ve Tuğba Parlak tarafından hayata geçirilen we-link-you, markalar ve sponsor arayanlar arasındaki iletişimi sağlamayı ve eski yöntemleri çağın ihtiyaçlarına uyarlamayı hedefliyor.

Yenilikçi projeleri vizyoner markalarla bir araya getirmeyi hedefleyen we-link-you, yaratıcı fikirleri markalarla, markaları ise geniş hedef kitleleriyle buluşturan bir platform sağlıyor. we-link-you aynı zamanda fikir sahiplerine ait projeleri incelemeye alarak, projenin verimliliğini, olması gereken materyallerinin kontrolünü, dikkat çekiciliğini ve doğru mesajı verip vermediğini kontrol ediyor. Doğru yönlendirmelerle fikir yaratıcılarını projelerine uygun markalarla buluşturan we-link-you, projenin hayata geçirilmesinde proje sahipleri ve sponsorların hızlı iletişim kurmasına olanak sunuyor.

Danışmanlık desteğiyle, amaç ve hedef kitlelerini belirleyerek markalar için katma değer yaratan we-link-you, platformundaki orijinal projeler havuzunun yanı sıra marka sahiplerinin uygun sponsor olabilecek markalara ulaşmasını sağlıyor.

we-link-you herkesin kazanmasını destekleyen bir platform olma ve iyiliğin de kazanması hedefiyle, köprü olduğu işbirlikleri için her ay seçilen bir yardım ya da sivil toplum kuruluşunu da destekliyor.

Platformda yer alan blog bölümü ise, içerdiği teknolojik devrim, fikir önderleri, yaşam ve gelecek, yeni nesil pazarlama, toplumsal trendler, sürdürülebilir yaşam ve çevre bilinci gibi başlıklar çevresinde geliştirilen içeriklerle üye ve takipçilere farklı gündemler hakkında bilgiler sunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.