MediaCat

Özgün projeler sponsorlarını bekliyor

Markalar ve sponsor arayışındaki yenilikçi projeleri buluşturan we-link-you’da 15 proje sponsorlarını bekliyor.

Özgün projeler sponsorlarını bekliyor

Rana Erkan Tabanca ve Tuğba Parlak tarafından kurulan dijital platform we-link-you, özgün projeleri sponsor markalarla buluşturmaya devam ediyor.

Yeni eklenen projelerle portföyünü genişleten platformda, aralarında Alaçatı’nın tarihi ve doğasını, yerel üreticilerini, yerel mahsullerini, saklı tariflerini ve yeme içme kültürünü içeren etkinliği “Tasting Alaçatı”, çocukları spora teşvik etmek, spor kültürünü erken yaşta aşılamak ve milli sporcu sayısını artırmak amacıyla uzun yıllardır düzenlenen “Türkiye’nin En Hızlısı”, bağımsız çağdaş sanatçıların çalışmalarını sanatseverlerle buluşturan “Mamut Art Project” ile doğa ve sürdürülebilirlik hakkındaki bilinci artırarak dünyanın daha yaşanılır bir yer olmasına katkı sağlayan markaları bir araya getirme hedefindeki festival UyanFest’in de bulunduğu 15 proje sponsor markaları bekliyor.

Kültür – sanattan çevreye, espordan teknoloji tabanlı uygulamalara ve spor organizasyonlarına uzanan, yurtiçi ve yurtdışından farklı konseptlere sahip projelerin yer aldığı platforma welinkyou.com.tr adresinden ulaşabilir, platforma üye olarak proje yükleyebilir ya da mevcut projeleri inceleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.