MediaCat

Dijitalin dünü, bugünü, yarını

Marka Okulu etkinliklerinin ikincisi Dijitalin Serüveni 25 Nisan’da santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Dijitalin dünü, bugünü, yarını

İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans Programı (Marka Okulu) tarafından geçtiğimiz yıl Tüketici Serüveni adıyla ilk kez düzenlenen Marka Okulu etkinlikleri bu yıl Dijitalin Serüveni’yle devam ediyor.

Başlangıcından bugüne kadar belki de kimsenin beklemediği bir hızla gelişen, değişen; sosyal ilişkilerin, hatta iş yaşamının merkezi haline gelen dijitalin serüveni ve geleceğinin konuşulacağı etkinlik 25 Nisan 2019 tarihinde santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Dijitalin dünü, bugünü, yarını

Gresi Sanje (İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Marka Okulu Yüksek Lisans Programı Direktörü), Akan Abdulla (FutureBright Group Kurucu ve Yönetici Ortağı), Erdem Aksakal (SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü, Yazar, Konuşmacı) ve Yekta Kopan’ın (Yazar, Seslendirme Sanatçısı, Program Yapımcısı, Sunucu) konuşmacı olarak katılacakları Dijitalin Serüveni’ne katılmak isteyenler katılım formuna buradan ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.