MediaCat

Hayalleri teknolojiyle gerçekleştirmek

Türk Telekom CMO’su Mert Başar ile teknoloji ve insanoğlunun geleceğine dair.

Hayalleri teknolojiyle gerçekleştirmek

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Digital Age Summit, NEXT10 temasıyla teknoloji ve inovasyonun kat ettiği yolu masaya yatırmak ve sektörün ve insanlığın gelecek 10 yılına dair öngörülerini paylaşmak amacıyla pazarlama ve iş dünyasının önde gelen isimlerini Four Seasons Bosphorus’ta ağırlıyor.

Etkinlikte ilk günün açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar oldu. “Teknoloji hayal gücümüzü hayata geçiriyor ve bundan 10 yıl önce hayal edemediklerimizi gerçeğe dönüştürüyor. Türk Telekom olarak altyapımız ve üzerine inşa ettiğimiz teknolojilerle hayalleri gerçek kılıyor; insanları, kurumları, şirketleri birbirine bağlayarak toplumsal fayda sağlıyoruz” diyen ve geleceği sahiplenmek için teknolojiyi kullanmanın kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Başar, Türk Telekom için önemli olanın teknolojiyi; ilham veren, inovasyonu tetikleyen ve hayalleri gerçekleştiren bir araç olarak herkese ulaştırmak ve onu en verimli şekilde insanların hizmetine sunmak olduğunu belirtti.

Teknolojinin, özünde hayallerimizi gerçekleştirmemizi sağlayacak bir araç olduğunu vurgulayan Mert Başar teknolojinin Türk Telekom için ifade ettikleri hakkında şunları söyledi:

Teknoloji hayal gücümüzü hayata geçiriyor ve bundan 10 yıl önce hayal edemediklerimiz gerçeğe dönüştürüyor. Türk Telekom olarak altyapımız ve bu altyapı üzerine inşa ettiğimiz teknolojilerle hayalleri gerçek kılıyor; gerek verileri anlamlandırarak, gerekse insanları, kurumları, şirketleri birbirine bağlayarak toplumsal fayda sağlıyoruz. Sağlıkta, eğitimde, güvenlikte ve toplumsal yaşamın içinde pek çok alanda teknolojiyi kullanarak insan hayatını kolaylaştıracak pek çok servis sunuyoruz. En ücra köydeki bir vatandaşımızın yurtdışında çocuğuyla iletişim kurabilmesi için ya da Türkiye’nin herhangi bir yerindeki küçük bir işletmenin dünyanın bir diğer ucundaki bir alıcıyla ticaret yapabilmesine imkân sağlıyoruz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.