Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Gönüllerde bir bankadan daha fazlası olduk”

Ali Kırbaş, Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı

Bankamız geçtiğimiz sekiz yılda çok hızlı bir değişim ve dönüşüm süreci geçirdi. Bu süreçte önceliğimiz hep müşteri memnuniyeti oldu. Müşterilerimize daha hızlı, daha güvenli, daha kolay, daha faydalı nasıl hizmet verebiliriz, onların gönüllerinde nasıl kalıcı bir yer edinebiliriz, sürekli bunu düşündük. Bu çabalarımızın sonucu olarak son dört yıldır Lovemark seçilmemiz, müşteriler nezdinde ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha göstermiş oldu.

Tabii ki geldiğimiz bu nokta bizim için yeterli olmayacak. Daha fazla çalışarak, kendimizi daha fazla geliştirerek önümüzdeki yıllarda da müşterilerimizin gönlünde kalıcı olmayı hedefliyoruz. Gücümüzü bu ülkenin değerleriyle harmanlayarak yarınlarımıza ışık tutmaya devam edeceğiz. Ziraat Bankası olarak ülkemizi gelecek yüzyıllara taşıyacak olan büyük projelere desteğimiz dün olduğu gibi yarın da sürecek. Bir taraftan bu dev projelere destek sağlarken diğer taraftan da sanayicimize, girişimcimize ve çiftçimize destek olduk. Ülkemizin bilançosu her zaman bankamızın bilançosundan önce geldi. Hızla dijitalleşen dünyamızda müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran güvenli ve hızlı bankacılık ürünleri ve dijital hizmet kanalları sunduk. Hem kredi kartı hem de banka kartı özelliğini tek kartta birleştiren Bankkart markamızla çok kısa sürede milyonlara ulaşmayı başardık. Ziraat Finans Grubu olarak tüm iştiraklerimizle beraber gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki hizmet noktalarımızı genişletmeye devam edeceğiz. Teknolojiye, sanata ve spora verdiğimiz destekler artarak sürecek.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Beyaz Eşya – Arçelik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.