Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“İlkleri yaşatmaya devam edeceğiz”

Mehmet Tüfekçi, Arçelik Türkiye Pazarlama Direktörü

İşimizi aşkla yaptık, bu yıl da Arçelik’i Lovemark yaptık. Arçelik bu yıl 12’nci kez Türkiye’nin en sevilen beyaz eşya markası seçildi. 12 yıl üst üste Lovemark seçilen tek marka konumunda. Müşterilerimizin bize duydukları bu sevgi hiçbir zaman tek taraflı olmadı, hep karşılıklı. Bu sevgiyi kazanmak için tam 64 yıldır büyük bir tutkuyla çalışıyor, ev teknolojilerinin lider markası olmayı sürdürüyoruz. “İlk”lerin ve “en”lerin markasıyız. En son teknolojiyi en iyi tasarımlarla buluşturduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Telve bunun en büyük örneğidir.

Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesinin mucidi olarak bu yıl Telve’yi yeniledik. Şık tasarımı ve indüksiyon teknolojisiyle vazgeçilmez Türk kahvesi lezzeti sunan Yeni Telve’yi kahve tutkunlarının beğenisine sunduk. Yine bir ilk olan AutoDose akıllı ölçüm teknolojisine sahip bulaşık makinesini geliştirdik. Tek dolumla bir aya varan kullanımla pratiklik ve tasarruf sağlayan ürün, Türkiye’de tek olma özelliği taşıyor. Yenilikçi ürünlerimizin yanında hizmet kalitesi bizim için hep öncelikli. Hepsi işinde uzman, çalışkan ve güvenilir bayi ve servislerimizle hizmet kalitemizi hep en üst noktada tutuyoruz. Müşteri deneyimini odağımıza aldığımız yeni nesil mağazacılık modelimizle sektöre örnek olmaya devam ediyoruz.

Arçelik markamızla büyük başarılara imza atarken, müşterilerimizle kurduğumuz duygusal bağı ve sağladığımız güveni korumaya büyük önem veriyoruz. İşimize duyduğumuz aşkla, müşterilerimize ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Bulaşık Deterjanı – Fairy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.