Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Odak noktamız müşteri memnuniyeti”

Cüneyt Ağca, Opet Genel Müdürü

Opet bir akaryakıt dağıtım markasından daha fazlası olabilmeyi başardığı için bu yıl da Lovemark seçilerek beşinci kez bu değerli ödülün sahibi oldu. Kuruluşundan bu yana bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunma vizyonuyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle fark yaratan şirketimiz tüm faaliyetlerinin odak noktasına müşteri memnuniyetini koyuyor. Opet Temiz Tuvalet Kampanyası bugün ülkemizde temizlik ve hijyen konusunda önemli bir bilinç değişikliği sağladı. Öte yandan Yeşil Yol, Örnek Köy, Tarihe Saygı, Troya 2018 Tevfikiye Arkeo-köy, Trafik Dedektifleri ve son olarak Kadın Gücü projesi ile gündem yaratıyor ve ülkemize değer katıyoruz.

Opet, akaryakıt istasyonlarında araçların her türlü gereksinimini karşılarken tüketicisine de kendi ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği çözümler sunuyor. Hatta bu yıl çıtayı daha da yükselterek Opet istasyonlarında bulunan ve günün her saati açık olan marketler birer perakende noktasına dönüştürülüyor. Opet’in yeni nesil market konsepti Ultramarketlerle tüketiciye sunulan üstün hizmet anlayışı daha da ileri taşınarak, yoğun trafikte ya da yolculuk sırasında tazelenme, yenilenme ve her türlü ihtiyacın kolay, kaliteli, uygun fiyatlı ve sorunsuz bir şekilde giderilebileceği uğrak noktaları haline getiriliyor.

Beşinci kez Lovemark seçilerek tüketicinin kalbinde yer bulmak, yol haritamızda doğru adımlarla ilerlediğimizi bir kez daha gösterdi. Bundan sonrası için de müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza aynı inanç ve azimle devam edeceğiz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Banka – Ziraat Bankası

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.