Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Giyimi demokratikleştiriyoruz”

Sevda Malkoç, LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü

“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu doğrultusunda, her müşteri grubunun tarzına ve beğenisine uygun ürünler üretiyoruz. Kalite standardını bozmadan en uygun fiyatlı ürünleri sunma hedefiyle giyimi demokratikleştiriyor ve farklı gelir grupları tarafından erişebilir hale getiriyoruz. Müşterilerimize ulaşılabilir modanın keyfini yaşatma amacıyla çalışırken, sorgusuz iade alarak müşterilerimizin güvenini korumayı en öncelikli hedeflerimizden biri olarak tutuyoruz.

Tüm bu çalışmaların sonucunda, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamaya yönelik bugüne kadar doğru işler yaptığımızı göstermesi bakımından bu yıl da Lovemark ödülü almaktan çok mutlu ve gururluyuz. Her yıl çeşitli sektörlerden markaların tüketiciler tarafından değerlendirilmesi sonucu verilen bu önemli ödül, 2023 yılında Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olma yolundaki çalışmalarımız için bize büyük bir motivasyon kaynağı oluyor.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 GSM Operatörü – Turkcell

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.