Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“İnsan için üretmek, tasarlamak ve çalışmak”

Ahmet Yaman, Turkcell Marka ve Pazarlama İletişimi Direktörü

Rekabetin ve farklı sektörlerin bu kadar iç içe geçtiği günümüz koşullarında Lovemark olabilme başarısı ayrıca önemli. Bu sevgiyi kazanmak için madde madde hangi servis ve hizmetleri tasarladığımızı anlatabiliriz ancak işin asıl sırrının odağımıza aldığımız “İnsan için üretmek, tasarlamak ve çalışmak” mottosunda yattığını düşünüyoruz. İnanıyoruz ki, yalnız Turkcell için değil, tüm Türkiye için “yapan” olabilmek en kıymetli değerimiz. Bu yıl 25’inci yılımızı kutladık ve “Sen Yap Diye” mesajıyla, bugüne kadar yaptığımız her şeyi ikinci plana koyma cesareti göstererek tüketicimizi ön plana çıkarttık. Yaptığımız her şey insanımız, gençlerimizi cesaretlendirmek ve ülkemizin iyiliği için dedik. Yapmak istediklerini yapmaları için sağlayıcı olduğumuz birçok servis ve ürünle onlara güç olmak istiyoruz.

Bir yandan sosyal sorumluluk projelerini stratejimizin merkezinde tutmakla birlikte, diğer yandan da topluma değer katacağına inandığımız çeşitli alanlardaki etkinliklere destek veriyoruz. Örneğin bugün kadınlar, Geleceği Yazan Kadınlar sayesinde kod yazmayı öğreniyor. Arıkovanı platformu sayesinde üreten kişiler projelerine yatırım bulabiliyor. Zeka Gücü projesi sayesinde üstün başarılı çocuklarımız teknolojiyle bir araya geliyor. Her gün birçok girişimci yeni fikirleriyle kapımızı çalıyor. Bu bakış açısını ve yapma özgürlüğünü müşterilerimize aşılamak ve başarmak yolunda birlikte ilerlemek istiyoruz ve onlarla duygusal bağ kuruyoruz. Bu duygusal bağın yansıması olarak böyle büyük bir pazar araştırması sonucunda, müşterilerimizin beğenisi ile taçlandırılmak bizim için son derece önemli ve çok kıymetli. Bizi Lovemark seçen herkese sizin vesilenizle sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Sosyal Medya Platformu – Instagram

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.