Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Instagram’a duyulan bağlılık yükseliyor”

Derya Matraş, Facebook Türkiye Ülke Direktörü

Instagram topluluğundan takdir görmek her zaman çok güzel ve Lovemark olmak gurur verici. Nitekim Instagram’ın amacı tüm dünyada insanları sevdiği şeylere ve insanlara yakınlaştırmak.

İnsanların kendilerini ifade edebilmeleri en büyük önceliğimiz. İnsanların fotoğraf ve videolar üzerinden kendilerini samimi, kolay ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Instagram, insanlara ilgi alanlarını keşfetmeleri ve sevdikleri şeyleri bulmaları için ilham veriyor. Spordan seyahate, ünlülerden yeni içerik üreticilerine, çeşitli ilgi alanlarından oluşan bu dünya Instagram’ı özel kılıyor.

Instagram insanlar, kurumlar, içerik üreticileri ve markalardan oluşan, içinde çeşitli grupları barından bir ekosistem. Instagram’ı nelerle bağdaştırdıklarını sorduğumuzda Türkiye’de insanların çoğu trendleri takip etmek ve sevdikleri markalarla etkileşim kurmak yanıtlarını veriyor. Türkiye’de Instagram kullanan insanların yüzde 78’i de tam olarak bunu yapıyor.

Araştırmamız insanların Instagram’a olan bağlılığının yükselişte olduğunu gösteriyor. Türkiye’den ankete katılanların yüzde 71’i Instagram’ı bir önceki seneye kıyasla daha fazla kullandığını, yüzde 60’ı da gelecek sene daha da fazla kullanacağını söylüyor. Bu büyüme Instagram Hikâyeler’in başarısına, direkt mesajlaşmadaki artışa ve IGTV, anket çıkartması, Spark AR filtreleri gibi özelliklerin yükselişine paralel bir şekilde gerçekleşiyor.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 GSM Operatörlerine Özel Mobil Uygulama – Vodafone Yanımda

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.