Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Türkiye’dir Galatasaray”

Didem Özgüven, Galatasaray Pazarlama ve Marka Direktörü

İlklerin ve enlerin kulübü Galatasaray olarak, yine bir ilki gerçekleştirerek Lovemark araştırmasının sonuçlarında yer alan; Türk tüketicisinin gönlündeki ilk spor kulübü markası olmaktan çok mutluyuz, gururluyuz. Galatasaray Spor Kulübü, 1905 yılında Ali Sami Yen tarafından “Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve bir isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmek” mottosuyla kurulduğundan beri ülkemizde ve Avrupa’da aldığı başarılarla her zaman öncü olmuştur. Taraftarımızla dünya çapında kurduğumuz çok katmanlı iletişimle Galatasaray bir futbol kulübünden de öte Türkiye’nin dünyaya açılan penceresidir. Bu bilinç ve sorumlulukla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sponsorluk projelerimiz, uluslararası iş birliklerimiz, dijital dönüşüm stratejimiz ve etkinliklerimizle Galatasaray markasını hem Türkiye’de hem de dünyada ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Şanlı ve başarılarla dolu tarihi ile Türkiye’nin en başarılı spor kulübü Galatasaray olarak daha dijital dönüşümün çok başında olmamıza rağmen aylık 100M civarı etkileşim ve yaklaşık 30M takipçimizle dünya çapında dijital bir güç konumuna geldik.

Tüm bu gelişmelerle birlikte Türkiye’nin spor kulüpleri arasında Lovemark seçilmekten sevinçliyiz, önümüzdeki dönemde de yüksek aidiyet duygumuzla; yenilikçi, yaratıcı, değer katan projeleri hayata geçirmeye devam etmek amacındayız.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Giyim & Tekstil – LC Waikiki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.