Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“En büyük itici gücümüz, topluma olan sorumluluğumuz”

Neslihan Doğan, Casper Pazarlama İletişimi Müdürü

Türkiye’nin öncü teknoloji markası Casper olarak 28 yıldır gelişerek, geliştirerek ve en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağlayarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Casper, Türkiye’de “girişimcilik” kavramı yeni yeni konuşuluyorken ve teknoloji ekosistemine yatırım yapmanın önemi yeterince anlaşılmamışken üç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kuruldu. Bu sevginin tohumları seneler önce ekildi diyebiliriz. Marka ekibi olarak hep bu sorumluluğun farkında olarak tüketicilerimizle iletişim kurduk.

2019 yılında da Lovemark seçildiğimiz için gurur duyuyoruz. Farklı kuşaklardaki tüketicilerimizle farklı ürün segmentlerinde bir araya gelmemiz ve teknoloji hızında aksiyonlar alabilen dinamik bir kurum oluşumuz, bu başarının en belirleyici faktörleri. Tüketicilerimize her zaman kaliteli teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla sunabiliyoruz. Türkiye’nin teknoloji markası olarak toplumumuza karşı duyduğumuz sorumluluk bilinci bizim en büyük itici güçlerimizden.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Futbol Takımı – Galatasaray

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.