MediaCat

Jean rol yapmaz

Mavi’nin yeni reklam filmi yayında.

Jean rol yapmaz

Mavi, Mavi Black koleksiyonundaki parçaları Kıvanç Tatlıtuğ’un kamera karşısına geçtiği yeni reklam filmiyle görücüye çıkarıyor.

Filmde jean’in yerine göre hem özgür hem beyefendi bir tarzın parçası olabileceğini aktaran Kıvanç Tatlıtuğ, “Jean rol yapmaz ama rolünü hep iyi oynar” diyor.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, Mavi Black koleksiyonunu ve reklam filmini, “Jean, Mavi için bir tutku. Her sezon denime kattığımız yenilik, inovasyon ve tasarım bakış açısıyla erkeklerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyoruz. Mavi ve Kıvanç’ın söyleyecek hep yeni ve daha iyi bir şeyi var ve o da her zaman jean ile başlıyor. Şimdi, yeni Mavi Black koleksiyonu, premium jean pantolonların yanı sıra dikkat çekici parçalarla baştan aşağı premium bir görünüm, silüet, şıklık ve tarz sunuyor” sözleriyle değerlendiriyor.

Ekin Beril’in “Uzayın Dibi” şarkısının eşlik ettiği filmin kreatif süreçleri Leo Burnett İstanbul‘a, yönetmen koltuğuysa Engin Erden‘e ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.