Mavi, ‘Jean Efsanesi’ni Kıvanç Tatlıtuğ’la yazıyor

Yeni filmde oyuncuya Barbara Palvin eşlik ediyor.

17.09.2013 - 14:46 | MediaCat

Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ'la 'Jean Efsanesi' yazıyor

Mavi‘nin 2013 Sonbahar-Kış reklam kampanyasında, Kıvanç Tatlıtuğ‘a ünlü model Barbara Palvin eşlik ediyor. Ali Taran imzalı reklam filmi ‘yaşam tarzını ve özgürlüğü simgeleyen jean’in kadınlar ve erkekler için vazgeçilmez olduğunu’ vurguluyor.

Film, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz ve Kıvanç Tatlıtuğ’un katıldığı basın toplantısında ilk kez gösterildi. Toplantıda konuşan Yavuz, Tatlıtuğ ile bugüne kadar çok başarılı kampanyalara imza attıklarını belirterek “Kıvanç ile bu beşinci filmimiz ve yine olağanüstü bir performans sergiledi. Barbara Palvin de güzelliğinin yanı sıra Kıvanç ile yakaladığı mükemmel uyumla Mavi’nin efsanesine ortak oldu” dedi.

Mavi’yle çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ ise “Jean, kesinlikle vazgeçilmez bir şey. Kendi kendimeyken yaptığım ve özgür hissettiğim anların filme taşınması, gerçek hayattaki Kıvanç gibi hissetmemi sağladı. Bu duygunun filmi izleyenlere de geçeceğinden eminim. Mavi gibi efsaneler yaratan bir markanın yüzü olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.