Mavi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Merih Demiral ile çok oluyor

Mavi'nin yeni reklamında Kıvanç Tatlıtuğ'a futbolcu Merih Demiral eşlik ediyor.

10.03.2020 - 10:29 | MediaCat

Reklam yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliği 10 yıla ulaşan Mavi, Tatlıtuğ’a A Milli Futbol Takımı ve Juventus’da oynayan futbolcu Merih Demiral’in eşlik ettiği yeni reklam filmini yayınladı.

Başarıları Türkiye sınırlarını aşan Kıvanç Tatlıtuğ, Merih Demiral ve Mavi’nin bir araya gelerek Team Mavi’yi oluşturdukları film Ali Taran Creative Workshop imzası taşıyor.

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz kampanyayı şu sözlerle yorumluyor: “Bu film; Mavi, Kıvanç ve Merih’in çok olma hikâayelerinden ilham alıyor. Global başarıları, cesaret ve enerjileriyle her biri kendi alanında parlayan ve Türkiye’nin gururu olan bu üç önemli sembolün bir araya gelmesinden çok mutluyuz. Mavi ve Kıvanç’ın 10 yıllık vazgeçilmez yol arkadaşlığı yeni sezonda Merih’in takıma katılmasıyla Team Mavi hareketine dönüştü. Mavi her zaman takım olmanın, birlikte hareket etmenin ve ortak değerlerin gücüne inanan bir marka. Çalışanımız, müşterimiz ve marka yüzlerimizle dünyada Mavi’nin dokunduğu, dokunabileceği herkes bu takımın bir parçası.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Mavi
  • Reklam Yıldızları: Kıvanç Tatlıtuğ, Merih Demiral
  • Senaryo: Ali Taran Creative Workshop
  • Yönetmen: Cemal Alpan
  • Görüntü Yönetmeni: Burak Turan
  • Müzik: Jingle House

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.