Koş Kıvanç koş

Mavi'nin yeni reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ'a Megan Williams eşlik ediyor.

19.09.2017 - 09:26 | MediaCat

Koş Kıvanç Koş

2017’ye Kıvanç Tatlıtuğ’un geri dönüşünü duyuyarak giren Mavi, ünlü oyuncunun markayı yeniden tanımladığı #kıvançmavisi’nin ardından sevilen reklam yüzüyle bir kere daha ekranlardaki yerini aldı.

Mavi Black serisinin tanıtımı için kamera karşısına geçen Tatlıtuğ’a Victoria Secret’s Meleği Megan Williams’ın eşlik ettiği reklam filmi Çok mu Çok Yeniyiz’de yeni neslin hız ve yüksek performans arzusu Kıvanç ve Megan’ın karşılıklı meydan okuması üzerinden anlatılıyor. Woodkid’in Run Boy Run isimli şarkısının kullanıldığı filmin yönetmen koltuğunda Cemal Alpan oturuyor.

Filmin lansmanı vesilesiyle konuşan Kıvanç Tatlıtuğ “Mavi hep yeni, hep başka ve hep çok hızlı. İçinde yer aldığım her anından büyük heyecan duyuyorum. Mavi Black jean’leri için sadece şunu söyleyebilirim: Bir kere deneyen vazgeçemeyecek” açıklamasında bulunurken Mavi CEO’su Cüney Yavuz’un yeni reklam filmi ve Mavi Black hakkında şu açıklamada bulundu:

“Türkiye’nin öncü jean markası olarak yaptığımız tüm işlerde çıtayı daha da yukarı taşımayı, Mavi’nin dünyasını, modadaki iddiasını ve jeans’deki rakipsizliğini vurgulamayı önemsiyoruz. Her zaman olduğu gibi bu sezon yine Mavi’yi yakalamak çok zor. Kıvanç’la Mavi’yi hiç yakalayamazsınız. Mavi; öğrenen, gelişen, yeniyi denemekten korkmayan, hızla yenilenip yoluna devam eden güncel bir marka… En son teknolojiyi kullanmaktan, sürekli en yeniyi tasarlamaktan ve en son modayı sunmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu sezon da Kıvanç’la birlikte, en yeni en hızlı Mavi Black serisini tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Mavi
  • Reklam Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ
  • Rol Arkadaşı: Megan Williams
  • Yönetmen: Cemal Alpan
  • Görüntü Yönetmeni: Simon Coull
  • Müzik: Woodkid / Run Boy Run
  • Mecra: Televizyon, dijital, mağazalar, Mavi.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.